Jiri Anderle - "Elisabeth de Saxe" 1981 - Edition 70 - signé-numéroté
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Een opmerkelijk groot en zwaar schilderij van de Nederlandse kunstenaar Hans Berkhout (1954)
"Old fishingboat at Rangalle / Sri Langa"
Handgesigneerd met JAB en gedateerd
Techniek: Olieverf op doek in zwaar houten frame.
Jaar: 2004
Afmeting: 60 x 90 cm
Totaal afmeting in frame: 65 x 95 cm
Verzending: Het liefst afhalen - verzenden in overleg