Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Een ingelijste 4-kleuren ets/aquatint van de kunstenares Manon Terheggen uit 1980, met een voorstelling van Rokugo (in Japan).
Gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd met potlood en ingelijst in een metalen ‘Barth’- lijst met passe-partout en glasplaat.
Gemaakt in een oplage van 5 exemplaren. Dit is nr 2.
Afmetingen: Lijst, 51 x 51 cm. Beeld, 29 x 32 cm.
Conditie: De ets/aquatint is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Manon Terheggen, graficus.
Plaats van werkzaamheid: Maarssenbroek.
Manon Terheggen staat vermeld in het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/76815.
Titel: De Rokugo.
Kunstenaar: Manon Terheggen.
Techniek: 4-kleuren ets/aquatint.
Jaartal: 1980. Met potlood geschreven middenonder.
Ingelijst: In een metalen ‘Barth’- lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Met potlood middenonder.
Oplage: 5 exemplaren. Dit is nr 2 . Met potlood geschreven linksonder.
Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.