Jiri Anderle - "Elisabeth de Saxe" 1981 - Edition 70 - signé-numéroté
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Schilder / gesigneerd : JJM (onbekend - doet erg aan het werk van Sipke Cornelis Houtman 1871-1945 denken )
Titel/Voorstelling : "Parijs - personen op plein"
Datering : omstreeks 1950
Medium / Techniek : gemengde techniek/collage op papier
Maten : 65 x 55 cm (incl. passe partout en lijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.
De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd