Jiri Anderle - "Elisabeth de Saxe" 1981 - Edition 70 - signé-numéroté
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Aquarelle |
Style | Réaliste |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 29 x 41 cm (h x l) |
incl. cadre | 51 x 62 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Gesigneerde aquarel met een groep ezels in de hoofdrol in bestaande houten lijst. De lijst is niet nieuw. Wel gesigneerd maar voor ons vooralsnog een onbekende kunstenaar met initialen WBK. Doe daar je voordeel mee en ontdek wie deze kunstenaar is.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in ons verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen. Het kunstwerk kan worden bekeken en/of opgehaald in onze galerie Rotor in Gorcum of worden verzonden per koerier zodat de lijst behouden kan blijven. De lijst kan zo aan de muur worden opgehangen! Kan ook uit de lijst gehaald worden en verzonden per post.
État | |
État | Très bon |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Gorinchem, Les Pays-Bas |
service-de-transport | Si vous ne parvenez pas à récupérer une œuvre vous-même, vous pouvez faire appel à un service de messagerie pour récupérer l'œuvre. Cliquez ici pour plus d'informations sur son fonctionnement et consultez les tarifs. |