Jiri Anderle - "Elisabeth de Saxe" 1981 - Edition 70 - signé-numéroté
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Apart olieverf op doek.
Bijzondere sfeer.
Voorstelling van een harpspelend persoon bij een open raam.
Heel netjes ingelijst door een kunsthandel (label achterop)
Het doek is ooit op een board geplakt en dus een marouflé (waarschijnlijk ook door die kunsthandel)
Ik heb geen signatuur kunnen ontdekken.
Het werk is in goede staat.
Maten 58x37 cm
Authenticiteit:
Alle door Obe aangeboden werken op Kunstveiling.nl zijn volledig gegarandeerd. Het werk is dus altijd met zekerheid van de genoemde kunstenaar. De garantietermijn die u heeft om dit voor uzelf na te gaan is, zoals bij alle veilinghuizen gebruikelijk, standaard 3 weken na afloop van de veiling. Eventueel kan deze termijn in overleg verlengd worden.
Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro