Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1947 |
Technique | Lithographie |
Style | Moderne |
Sujet | Marine |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 48 x 63 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
Kleurenlitho van Wim Schuhmacher uit de serie schildersprenten uit 1947. Titel: Peniscola. Afmetingen blad: H48 x b63cm. Afmetingen voorstelling: H29.5 xb46cm. Het werk is rechts onder in de druk gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Wytze Gerrit Carel (Wim) Schuhmacher (Amsterdam, 28 februari 1894 – aldaar, 5 juni 1986) was een Nederlands beeldend kunstenaar. Hij maakte onder andere schilderijen en tekeningen, en ontwierp meubilair en decors voor toneelstukken.
État | |||||||||||||
État | Très bon | ||||||||||||
Expédition | |||||||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : 's-gravenzande, Les Pays-Bas | ||||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Extra | En cas d'un prix d'achat supérieur à € 500,-, vous devrez payer un supplément de € 7,50 (maximum) pour une assurance supplémentaire | ||||||||||||
Garantie | |||||||||||||