5. Topstukken geveild!

Topstukken geveild!

Bied mee op topstukken van museale kwaliteit! Alle kunstwerken in deze special hebben een minimale veilingwaarde van 1000 euro. Deze topstukkenveiling is samengesteld door de Veilingmeester en bevat een gevarieerd aanbod aan bijzondere beelden, schilderijen en grafische werken van internationaal bekende kunstenaars.

Jan te Wierik - Acryl op board: Fabeldier kopen? Bied vanaf 1250!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Acryl op board: Fabeldier
Techniek Acryl
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.250
Bied mee Bied mee
Matthijs Schoevaerdts - Een buitenfeest met poorthuis bij een buitenplaats kopen? Bied vanaf 6000!
Matthijs Schoevaerdts (1660-1702) Nederlands Belgisch Een buitenfeest met poorthuis bij een buitenplaats
Techniek Olieverf
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 6.000
Bied mee Bied mee
Janhendrik Dolsma - olieverf op paneel: Heldere dag kopen? Bied vanaf 1750!
Janhendrik Dolsma (1950) Nederlands olieverf op paneel: Heldere dag
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.750
Bied mee Bied mee
Rene Jansen - De laatste bloeisels met eieren, olieverf op paneel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1000!
Rene Jansen (1956-2022) Nederlands De laatste bloeisels met eieren, olieverf op paneel (mooi ingelijst)
Techniek Olieverf
Afmetingen 46 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.000
Bied mee Bied mee
Rienk Jelgerhuis - Portret tweeluik kopen? Bied vanaf 1200!
Rienk Jelgerhuis (1729-1806) Nederlands Portret tweeluik
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.200
Bied mee Bied mee
Arno Breker - Bronzen sculptuur: 'Verliebtes Mädchen' - 1977 kopen? Bied vanaf 1800!
Arno Breker (1900-1991) Duits Bronzen sculptuur: 'Verliebtes Mädchen' - 1977
Techniek Brons
Afmetingen 27 x 11.5 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 1.800
Bied mee Bied mee
Jan te Wierik - Schilderij op doek: Hoofd kopen? Bied vanaf 1250!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Schilderij op doek: Hoofd
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 1.250
Bied mee Bied mee
Jacqueline de Jong - Dilletje kopen? Bied vanaf 3500!
Jacqueline de Jong (1939-2024) Nederlands Dilletje
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 3.500
Bied mee Bied mee
Sven Hoekstra - Olieverf op board: feest op de dijk - 2008 kopen? Bied vanaf 1500!
Sven Hoekstra (1945) Nederlands Olieverf op board: feest op de dijk - 2008
Techniek Olieverf
Afmetingen 98.5 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 1.500
1 bieding
Bied mee Bied mee
Henry Schouten - Kippen kopen? Bied vanaf 1100!
Henry Schouten (1857-1927) Belgisch Nederlands Olieverf op doek: Kippen (Groot!)
Techniek Olieverf
Afmetingen 112 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.100
Bied mee Bied mee
Klaus Fussmann - Ingelijste aquarel: Landschap - 1978 kopen? Bied vanaf 2750!
Klaus Fussmann (1938) Duits Ingelijste aquarel: Landschap - 1978
Techniek Aquarel
Afmetingen 89.5 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 2.750
Bied mee Bied mee
Francois Boisrond - 'Famille' kopen? Bied vanaf 1000!
Francois Boisrond (1959) Frans 4luik: 'En Famille'
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 1.000
1 bieding
Bied mee Bied mee
Dirk Filarski - Landschap in de Tarn (?) Frankrijk 1930 kopen? Bied vanaf 1800!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Landschap in de Tarn (?) Frankrijk 1930
Techniek Olieverf
Afmetingen 84 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.800
Bied mee Bied mee
Beniti Cornelis - untitled kopen? Bied vanaf 1200!
Beniti Cornelis (1946-2017) Belgisch untitled
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Huidig bod
€ 1.200
1 bieding
Bied mee Bied mee
Kees Verwey - Stilleven met fruitmand kopen? Bied vanaf 1250!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands Stilleven met fruitmand
Techniek Olieverf
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.250
Bied mee Bied mee
Jef Depassé - Abstract kopen? Bied vanaf 1000!
Jef Depassé (1943-2021) Nederlands Abstract
Techniek Brons
Afmetingen 28 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Openingsbod
€ 1.000
Bied mee Bied mee