5. Fotografie Special

Fotografie Special

Deze Special staat volledig in het teken van fotografie, een veelzijdige en toegankelijke kunstvorm die sinds het midden van de twintigste eeuw steeds populairder is geworden onder kunstliefhebbers en verzamelaars.

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In de Special mogen uitsluitend werken in de categorie Fotografie worden geplaatst.

Manon Velthuizen - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 60!
Manon Velthuizen (1968) Nederlands Zonder Titel
Techniek C-Print
Afmetingen 60 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Manon Velthuizen - Geen titel kopen? Bied vanaf 45!
Manon Velthuizen (1968) Nederlands Geen titel
Techniek Digitale Print
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
Openingsbod
€ 45
Bied mee Bied mee