5. Fotografie Special

Fotografie Special

Deze Special staat volledig in het teken van fotografie, een veelzijdige en toegankelijke kunstvorm die sinds het midden van de twintigste eeuw steeds populairder is geworden onder kunstliefhebbers en verzamelaars.

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In de Special mogen uitsluitend werken in de categorie Fotografie worden geplaatst.

Erik Gigengack - ‘Window light’ kopen? Bied vanaf 45!
Erik Gigengack (1958) Nederlands ‘Window light’
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 45
Bied mee Bied mee
Nico Koster - Ingelijste foto: Anton Heyboer in zijn atelier kopen? Bied vanaf 99!
Nico Koster (1940) Nederlands Ingelijste foto: Anton Heyboer in zijn atelier
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 35 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 99
Bied mee Bied mee
Afmetingen 35 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 99
Bied mee Bied mee
Ton Zwerver - Voorstel tot kopen? Bied vanaf 250!
Ton Zwerver (1951) Nederlands Voorstel tot
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 45 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Erik Gigengack - ‘Born in the month of june' kopen? Bied vanaf 45!
Erik Gigengack (1958) Nederlands ‘Born in the month of june'
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 45
Bied mee Bied mee
Anton Heyboer - foto: Anton aan het werk kopen? Bied vanaf 39!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands foto: Anton aan het werk
Techniek Polaroid
Afmetingen 11 x 9 cm (h x b)
Openingsbod
€ 39
Bied mee Bied mee
Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan van Anrooy in zijn Atelier - Foto kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Jan van Anrooy in zijn Atelier - Foto
Afmetingen 23 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 10
Bied mee Bied mee
Jeff Koons - Ingelijste foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012 kopen? Bied vanaf 299!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Ingelijste foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012
Techniek C-Print
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 299
Bied mee Bied mee
Erik Gigengack - ‘The weight’ kopen? Bied vanaf 45!
Erik Gigengack (1958) Nederlands ‘The weight’
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 45
Bied mee Bied mee
Lidiia Khaikara - Gember dame kopen? Bied vanaf 150!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Gember dame
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Techniek Digitale Print
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 10
Bied mee Bied mee
Lidiia Khaikara - Blauwe deur kopen? Bied vanaf 135!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Blauwe deur
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 135
Bied mee Bied mee
Herman Hahndiek - Liefdes koppel kopen? Bied vanaf 50!
Herman Hahndiek (1907-1997) Nederlands Zuid-Afrikaans Liefdes koppel
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Lidiia Khaikara - Shyness kopen? Bied vanaf 155!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Shyness
Techniek Digitale Print
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 155
Bied mee Bied mee
Jean Ruiter - Mountain, C-print kopen? Bied vanaf 65!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Mountain, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 44 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 65
Bied mee Bied mee
Philippe Halsman - "MARILYN" Mappe (3 Fotographien) - signiert - Auflage 250 - RARITÄT kopen? Bied vanaf 1500!
Philippe Halsman (1906-1979) Amerikaans Lets Map "MARILYN" (3 foto's) - gesigneerd - oplage 250 - ZELDZAAM
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Openingsbod
€ 1.500
Bied mee Bied mee
Hilo Chen - "Beach 37" Auflage 250 - handsigniert-nummeriert-XXL- (105 x 80 cm) kopen? Bied vanaf 399!
Hilo Chen (1942) Amerikaans Taiwanees "Beach 37" Editie 250 - handgesigneerd-genummerd (105 x 80 cm)
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 80 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 399
Bied mee Bied mee
Milton Greene - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
Milton Greene (1922-1985) Amerikaans Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 500
Bied mee Bied mee
Lilith - uit de serie "Just me" kopen? Bied vanaf 245!
Lilith (1964) Nederlands uit de serie "Just me"
Techniek C-Print
Afmetingen 19 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 245
Bied mee Bied mee
Heinrich Heidersberger - Fidel Castro kopen? Bied vanaf 200!
Heinrich Heidersberger (1906-2006) Duits Fidel Castro
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Paul Blanca - uit de serie Chocolat op dibond kopen? Bied vanaf 745!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands uit de serie Chocolat op dibond
Techniek C-Print
Afmetingen 60.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
Openingsbod
€ 745
Bied mee Bied mee
Jochum Bakker - Leder op dibond, Wild Bunny 1 (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 10!
Jochum Bakker (1948) Nederlands Leder op dibond, Wild Bunny 1 (Zeer groot)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Bied mee Bied mee
Techniek C-Print
Afmetingen 29 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 245
Bied mee Bied mee
Marinus Boezem - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Marinus Boezem (1934) Nederlands zonder titel
Techniek C-Print
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 175
Bied mee Bied mee
Bob Karhof - Fotografie, Amsterdam - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bob Karhof (1969) Nederlands Fotografie, Amsterdam - Ingelijst
Techniek C-Print
Afmetingen 53 x 131 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Karin Szekessy - portret Paul Wunderlich met hond kopen? Bied vanaf 80!
Karin Szekessy (1939) Duits portret Paul Wunderlich met hond
Techniek Digitale Print
Afmetingen 63.5 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 80
Bied mee Bied mee
Arkadiy Kurta - 'Plattelandsmeisje' kopen? Bied vanaf 210!
Arkadiy Kurta (1977) Oekraïens 'Plattelandsmeisje'
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 210
Bied mee Bied mee
Karin Szekessy - deurknop met leeuw kopen? Bied vanaf 80!
Karin Szekessy (1939) Duits deurknop met leeuw
Techniek Digitale Print
Afmetingen 70 x 48.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 80
Bied mee Bied mee
Arkadiy Kurta - 'Zonder zadel' kopen? Bied vanaf 195!
Arkadiy Kurta (1977) Oekraïens 'Zonder zadel'
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 195
Bied mee Bied mee
Karin Szekessy - portret Paul Wunderlich kopen? Bied vanaf 80!
Karin Szekessy (1939) Duits portret Paul Wunderlich
Techniek Digitale Print
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 80
Bied mee Bied mee
AJ Barnes - 'Juno, klaar en wachtend' kopen? Bied vanaf 175!
AJ Barnes (1962) Amerikaans 'Juno, klaar en wachtend'
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 175
Bied mee Bied mee
Hans van Wingerden - Yogja II kopen? Bied vanaf 175!
Hans van Wingerden (1950) Nederlands Yogja II
Techniek Digitale Print
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
Openingsbod
€ 175
Bied mee Bied mee
AJ Barnes - 'Juniper' kopen? Bied vanaf 175!
AJ Barnes (1962) Amerikaans 'Juniper'
Techniek C-Print
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 175
Bied mee Bied mee
Hans van Wingerden - Yogja I kopen? Bied vanaf 175!
Hans van Wingerden (1950) Nederlands Yogja I
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
Openingsbod
€ 175
Bied mee Bied mee
Dominic Rouse - 'Bemiddelaar' kopen? Bied vanaf 140!
Dominic Rouse (1959) Engels 'Bemiddelaar'
Techniek C-Print
Afmetingen 30.5 x 38.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 140
Bied mee Bied mee
Manon Velthuizen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Manon Velthuizen (1968) Nederlands Zonder titel
Techniek C-Print
Afmetingen 60 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
Openingsbod
€ 45
Bied mee Bied mee
Dominic Rouse - 'Angelina' kopen? Bied vanaf 140!
Dominic Rouse (1959) Engels 'Angelina'
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 140
Bied mee Bied mee
Manon Velthuizen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Techniek C-Print
Afmetingen 120 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Manon Velthuizen - Geen titel kopen? Bied vanaf 45!
Manon Velthuizen (1968) Nederlands Geen titel
Techniek Digitale Print
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
Openingsbod
€ 45
Bied mee Bied mee