5. Fotografie Special

Fotografie Special

Deze Special staat volledig in het teken van fotografie, een veelzijdige en toegankelijke kunstvorm die sinds het midden van de twintigste eeuw steeds populairder is geworden onder kunstliefhebbers en verzamelaars.

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In de Special mogen uitsluitend werken in de categorie Fotografie worden geplaatst.

Geek Zwetsloot - 2 Grote ingelijste foto’s , uit Collectie Randstad - Polytechniek kopen? Bied vanaf 50!
Geek Zwetsloot (1954) Nederlands 2 Grote ingelijste foto’s , uit Collectie Randstad - Polytechniek
Techniek Digitale Print
Afmetingen 61 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Feike Otto van der Zee - Raw kopen? Bied vanaf 100!
Feike Otto van der Zee (1974) Nederlands Raw
Techniek Digitale Print
Afmetingen 35 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Heidi Wallheimer - Foto , Naakte vrouw, op de rug gezien - 2002 kopen? Bied vanaf 30!
Heidi Wallheimer (1954) Nederlands Foto , Naakte vrouw, op de rug gezien - 2002
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 34 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 30
Bied mee Bied mee
Rebecca Horn - Conducting The Night - Unikatcharakter durch Handübermalungen - Aulage 30 Expl. kopen? Bied vanaf 2200!
Rebecca Horn (1944) Duits Conducting The Night - uniek karakter dankzij handbeschildering - Aulage 30 exemplaren.
Techniek C-Print
Afmetingen 90 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 2.200
Bied mee Bied mee
Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 Gesigneerde foto’s, Man en Vrouw, op de rug gezien - 2003 kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd 2 Gesigneerde foto’s, Man en Vrouw, op de rug gezien - 2003
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 10
Bied mee Bied mee
Helmut Newton - "Domestic Nude VI" 1992 - Limited Edition - nummeriert kopen? Bied vanaf 300!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
Afmetingen 25 x 20.5 cm (h x b)
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Helmut Newton - "Domestic Nude 10" - Hollywood 1992 - Limited Edition - nummeriert kopen? Bied vanaf 300!
Afmetingen 20.5 x 30 cm (h x b)
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Jean Ruiter - Cooltower, C-print kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Cooltower, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Bettina Rheims - "Elizabeth Berkley stuck in bamboo bushes" Los Angeles , 1995 kopen? Bied vanaf 200!
Bettina Rheims (1952) Frans "Elizabeth Berkley zit vast in bamboestruiken" Los Angeles, 1995 - genummerd
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste en gesigneerde foto , Hondje aan de kade kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Ingelijste en gesigneerde foto , Hondje aan de kade
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 10
Bied mee Bied mee
Jean Ruiter - Tulip I, C-print kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Tulip I, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Ad Petersen - foto's - met Portretten van Roland Topor en boek kopen? Bied vanaf 95!
Ad Petersen (1931-2021) Nederlands foto's - met Portretten van Roland Topor en boek
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Openingsbod
€ 95
Bied mee Bied mee
Henk Tas - Spinout kopen? Bied vanaf 125!
Henk Tas (1948) Nederlands Spinout
Afmetingen 112 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Jean Ruiter - Execution, C-print kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Execution, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Koos Breukel - Portret van Abram de Swaan kopen? Bied vanaf 200!
Koos Breukel (1962) Nederlands Portret van Abram de Swaan
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Jean Ruiter - Tulip II, C-print kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Tulip II, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Wubbo de Jong - Turken kopen? Bied vanaf 250!
Wubbo de Jong (1946-2002) Nederlands Turken
Afmetingen 27.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Jean Ruiter - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands zonder titel
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 350!
Miles Aldridge (1964) Engels Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop
Techniek Polaroid
Afmetingen 21.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw in witte jurk kopen? Bied vanaf 350!
Miles Aldridge (1964) Engels Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw in witte jurk
Techniek Polaroid
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Ferry André de la Porte - Frankrijk kopen? Bied vanaf 200!
Ferry André de la Porte (1950) Nederlands Frankrijk
Afmetingen 31 x 30 cm (h x b)
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Jean Ruiter - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Viviane Sassen - ETAN & ME (signed) NEW kopen? Bied vanaf 275!
Viviane Sassen (1972) Nederlands ETAN & ME (signed) NEW
Techniek Hardcover
Afmetingen 28.2 x 20.5 cm (h x b)
Openingsbod
€ 275
Bied mee Bied mee
Nico Koster - Ingelijste foto: vrouw Heyboer in het winkeltje kopen? Bied vanaf 99!
Nico Koster (1940) Nederlands Ingelijste foto: vrouw Heyboer in het winkeltje
Afmetingen 35 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 99
Bied mee Bied mee
Viviane Sassen - ROXANE (signed) NEW kopen? Bied vanaf 275!
Viviane Sassen (1972) Nederlands ROXANE (signed) NEW
Techniek Hardcover
Openingsbod
€ 275
Bied mee Bied mee
Adriaan Nette - foto - Prinsengracht Den Haag - INGELIJST - 22211 kopen? Bied vanaf 50!
Adriaan Nette (1950) Nederlands foto - Prinsengracht Den Haag - INGELIJST - 22211
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Jean Ruiter - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Bart Reeskamp - fotografie - Abstract uit 1996 - 21804 kopen? Bied vanaf 50!
Bart Reeskamp (1951) Nederlands fotografie - Abstract uit 1996 - 21804
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Nico Koster - Ingelijste foto: 'In het atelier' - 1982 kopen? Bied vanaf 99!
Nico Koster (1940) Nederlands Ingelijste foto: 'In het atelier' - 1982
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 99
Bied mee Bied mee
Bart Reeskamp - fotografie - Abstract uit 1995 - 21799 kopen? Bied vanaf 50!
Bart Reeskamp (1951) Nederlands fotografie - Abstract uit 1995 - 21799
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Jean Ruiter - diverse titels kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands diverse titels
Techniek C-Print
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Viviane Sassen - PIKIN SLEE (signed) NEW kopen? Bied vanaf 295!
Viviane Sassen (1972) Nederlands PIKIN SLEE (signed) NEW
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
Openingsbod
€ 295
Bied mee Bied mee
Cor Jaring - Foto: Een man met een beschilderd gezicht (Robert Jasper Grootveld?) kopen? Bied vanaf 125!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto: Een man met een beschilderd gezicht (Robert Jasper Grootveld?)
Afmetingen 30.5 x 40.5 cm (h x b)
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Terry Richardson - Camille Rowe für Purple Magazine - Limited Edition - nummeriert kopen? Bied vanaf 500!
Terry Richardson (1965) Amerikaans Camille Rowe voor Purple Magazine - Limited Edition - genummerd
Afmetingen 40 x 30.5 cm (h x b)
Openingsbod
€ 500
Bied mee Bied mee
Jean Ruiter - liggend naakt kopen? Bied vanaf 100!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands liggend naakt
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Ellen von Unwerth - Eva Mendes - Jane Magazine, 2007 - Limited Edtion kopen? Bied vanaf 300!
Ellen von Unwerth (1958) Duits Eva Mendes - Jane Magazine, 2007 - Gelimiteerde editie
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Erwin Olaf - Polaroid foto: man met tutu en naaldhakken - 1991 kopen? Bied vanaf 350!
Erwin Olaf (1959-2023) Nederlands Polaroid foto: man met tutu en naaldhakken - 1991
Techniek Polaroid
Afmetingen 7.5 x 9.5 cm (h x b)
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Jean-Loup Sieff - "Harpers Basar" Palm Beach, 1964 - nummeriert kopen? Bied vanaf 500!
Jean-Loup Sieff (1933-2000) Frans "Harpers Basar" Palm Beach, 1964
Afmetingen 30 x 20.5 cm (h x b)
Openingsbod
€ 500
Bied mee Bied mee
Erik Gigengack - 'Love and light we seek' kopen? Bied vanaf 45!
Erik Gigengack (1958) Nederlands 'Love and light we seek'
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 45
Bied mee Bied mee
Klaas Gubbels - Ingelijste foto - 1983 kopen? Bied vanaf 125!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste foto - 1983
Techniek C-Print
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Erwin Olaf - Gelatine silver print kopen? Bied vanaf 350!
Erwin Olaf (1959-2023) Nederlands Gelatine silver print
Afmetingen 17.5 x 24 cm (h x b)
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Klaas Gubbels - Ingelijste foto - 1984 kopen? Bied vanaf 125!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste foto - 1984
Techniek C-Print
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee