Ko Oosterkerk (1928-2012) Croix, ets (mooi ingelijst)
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 68 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Openingsbod
€ 175