veiling
  3. Verkoper
  5. veiling

veiling

Lid sinds 2011 / kockengen, Nederland

6 aangeboden items / 0 verkochte items

James Coignard - "Permanence" B kopen? Bied vanaf 140!
James Coignard (1925-2008) Frans "Permanence" B
Techniek Carborundum
Afmetingen 43 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Openingsbod
€ 140
Bied mee Bied mee
Rene Gruau - Litho/Affiche “Gaines et Soutien Gorge" kopen? Bied vanaf 55!
Rene Gruau (1909-2004) Italiaans Litho/Affiche “Gaines et Soutien Gorge"
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 55
Bied mee Bied mee
Rene Gruau - Litho/affiche Mode – “Le Bas Scandale" kopen? Bied vanaf 55!
Rene Gruau (1909-2004) Italiaans Litho/affiche Mode – “Le Bas Scandale"
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 25 cm (h x b)
Openingsbod
€ 55
Bied mee Bied mee
Andy Warhol - Andy Warhol "Orange Marilyn" kopen? Bied vanaf 85!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Andy Warhol "Orange Marilyn"
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
Openingsbod
€ 85
Bied mee Bied mee
Claudia Berg - August Von Rode kopen? Bied vanaf 75!
Claudia Berg (1976) Duits August Von Rode
Techniek Hardcover
Afmetingen 22 x 28 cm (h x b)
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Claudia Berg - “Der Laufsteg Zu Volker Braun Limes: Mark Aurel 2005 “ kopen? Bied vanaf 150!
Claudia Berg (1976) Duits “Der Laufsteg Zu Volker Braun Limes: Mark Aurel 2005 “
Techniek Ets
Afmetingen 18.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee